Telewizja online

Gdzie oglądać filmy i seriale online?

Masz wolny wieczór i chcesz obejrzeć film? A może szukasz źródła rozrywki na stałe? Mamy dla Ciebie klika propozycji gdzie możesz oglądać filmy i seriale online. 

Bezpłatne platformy z filmami i serialami online

W Internecie znajdziesz mnóstwo platform z bezpłatnymi filmami i serialami. Wystarczy, że wpiszesz tytuł filmu lub seriali w wyszukiwarkę i dopiszesz "online". W ten sposób w łatwy sposób znajdziesz wybrany film i będziesz mógł bezpłatnie się nim cieszyć. 

Netflix 

Jeśli szukasz rozrywki na dłuższy czas możesz skorzystać z darmowego miesiąca na platformie Netflix. Biblioteka filmów i seriali tego serwisu jest naprawdę pokaźna. Nie będziesz mógł więc narzekać na brak wyboru, bardziej na jego nadmiar. Twoim jedynym kłopotem będzie "co dziś oglądamy". Dodatkowo Netflix codziennie uzupełnia swoją bibliotekę filmów i seriali. Po zakończeniu darmowego miesiąca możesz zostać na dłużej. Opłata za serwis jest uzależniona od tego na ilu ekranach na raz będziesz oglądał na raz. Jeśli więc chcesz podzielić się z kimś hasłem do serwisu możesz to zrobić bez przeszkód, wtedy jednak wato wykupić więcej ekranów. Dostęp do Netflixa możesz mieć z dowolnego urządzenia mobilnego oraz Smart TV. Oczywiście musisz mieć podłączony dostęp do Internetu. Aplikacja działa bardzo sprawnie, nie zacina się i dobrze zapamiętuje miejsce gdzie skończyłeś oglądać. 

HBO GO 

Ta platforma działa na tej samej zasadzie co Netflix. Tutaj także najdziemy wiele filmów i seriali, niestety ich ilość nie dorównuje ilości w pierwszym serwisie. Znajdziemy tu zarówno nowe produkcje, jak i stare klasyki. Producenci aplikacji także proponują darmowy miesiąc, po którym opłata to niecałe dwadzieścia złotych. Filmami i serialami na HBO GO możesz cieszyć się na wszystkich urządzeniach mobilnych i Smart TV. Działa jednak gorzej niż Netflix. Często się zacina i nie do końca zapamiętuje gdzie skończyliśmy oglądanie. Na tej platformie znajdziesz jednak wiele ciekawych pozycji takich jak "Gra o tron" czy "Wielkie kłamstewka". 

Zobacz również