TV poradnik

Telewizja bez abonamentu?

Darmowa telewizja internetowa

Oglądanie telewizji bez abonamentu i to całkiem legalnie? Czy jest to możliwe? Tak, dzięki darmowej telewizji internetowej, do której dostęp może mieć każdy.

Każdy, kto chce korzystać z telewizji, jest zobligowany do tego, by opłacać abonament telewizyjny. Takiego obowiązku nie mają tylko osoby starsze i te, które na mocy ustawy są zwolnione z płacenia abonamentu. Każdym innym przypadku jest to opłata obowiązkowa. Czy jest sposób na to, by nie płacić abonamentu i jednocześnie oglądać telewizję. Tak, takie możliwości daje darmowa telewizja internetowa. Za nią nie płaci się abonamentu.

Gdzie dostępna jest darmowa telewizja internetowa?

Jak nie trudno się domyślić, żeby korzystać z takiej darmowej telewizji, konieczny jest dostęp do sieci. Bez niego darmowa telewizja internetowa nie może być wykorzystywana. Taka telewizja funkcjonuje za pomocą określonej strony, na którą trzeba wejść, by z programów telewizyjnych korzystać. Oczywiście nie możemy się spodziewać, że taka darmowa telewizja zapewni nam dostęp do wszystkich stacji telewizyjnych.

Programy telewizyjne online

Oferta programowa darmowej telewizji internetowej

W standardowym pakiecie telewizji online znajdują się te stacje telewizyjne, które są dostępne z telewizji naziemnej i u innych dostawców telewizji, którzy funkcjonują na rynku usług. Nie oznacza to, że darmowa telewizja nie ma lepszych i bardziej prestiżowych stacji tematycznych w swojej ofercie. Ma, ale za dostęp do nich z reguły trzeba już płacić. Taki dostęp jest na zasadzie abonamentu, przy czym można sobie wybrać i stacje, które chce się oglądać i czas, jaki taki abonament się będzie opłacać.

Kiedy telewizja bez abonamentu może się sprawdzić?

Na pewno wtedy, kiedy przed telewizorem nie siedzimy zbyt długo. Jeśli oglądamy telewizję sporadycznie, to może się okazać, że to co proponuje nam darmowa telewizja internetowa, w zupełności wystarczy.

Zobacz również